Select Page

       Wysoki komfort wypoczynku        w dobrej cenie.

Własna restauracja

Jako Gość Rezydencji masz do dyspozycji naszą Restaurację. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu.

Sale konferencyjne

Pomożemy Ci zorganizować szkolenie, konferencję lub bankiet. Dwie sale konferencyjne zapewnią kameralną atmosferę

Parking strzeżony

Strzeżony i dozorowany parking jak i cały obiekt to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa pobytu, również dla dużej grupy gości.

Rezydencja Zielony Ogród

POKOJE I CENY

 

 

 

 

Rezydencja Zielony Ogród oferuje gościom 25 kompleksowo wyposażonych i przestronnych pokoi 1, 2 i 3 osobowych z łazienkami. Wszystkie pokoje posiadają nieodpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telefon, biurko. Łazienki w pokojach wyposażone są standardowo w kabiny prysznicowe i suszarki do włosów.

Struktura pokoi:

 • 1 apartament o podwyższonym standardzie / dla nowożeńców
 • 20 pokoi dwuosobowych typu Twin (również do pojedynczego wykorzystania)
 • 3 pokoje trzyosobowe
 • 1 pokój jednoosobowy

W budynku znajduje się centralna recepcja, sala restauracyjna posiadająca 50 miejsc dla gości, sala konferencyjno-bankietowa na maksymalnie 150 miejsc, sala konferencyjno-szkoleniowa na 30 miejsc.

Teren obiektu jest ogrodzony, monitorowany i posiada parking strzeżony dla 50 pojazdów. W pięknym i przestronnym ogrodzie zlokalizowany jest ogródek letni oraz plac zabaw dla dzieci.

W pokojach oraz wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (Ustawa z dnia 08.04.2010 r., Dz.U. Nr 21 poz. 105 z 2010 r.)

 

Pokój   Cena
apartament 490 zł
1-osobowy 265 zł
2-osobowy 350 zł
3-osobowy 490 zł
dostawka 105 zł
dzieci do lat 3 bezpłatnie

 

 

 

 • Podane kwoty są cenami za pokój/dobę i zawierają podatek VAT.
 • W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, dostęp do internetu WiFi, parking strzeżony
 • Przy rezerwacjach grupowych lub dłuższym pobycie istnieje możliwość negocjacji cen.
 • Uprzejmie informujemy, że doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00, a kończy o godzinie 11.00.
 • Dzieci do lat 3 nie korzystające z dostawki – bezpłatnie

 

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin Rezerwacji Online

REGULAMIN REZERWACJI ON-LINE

W OBIEKCIE REZYDENCJA ZIELONY OGRÓD w ZABRZU

§ 1

DEFINICJE 

Usługodawca – Partner w Biurze sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, adres: ul. Ogrodowa 5, 41-800 Zabrze, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego administrowanego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach pod numerem KRS 0000012297 , NIP: 6482385779 , REGON: 003477501 .

Usługobiorca – osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadającą osobowości prawnej, korzystająca z usług Usługodawcy. Usługobiorca może być jednocześnie Gościem.

Gość – osoba korzystająca z usług hotelowych lub usług dodatkowych przez Rezydencję Zielony Ogród.  Osoba ta może być jednocześnie Usługobiorcą.

Obiekt – Rezydencja Zielony Ogród  w Zabrzu, adres: ul. Roberta Miki 3, 41-800 Zabrze, tel. 32 275 63 33 email: recepcja@zielonyogrod-zabrze.pl, zarządzany przez Usługodawcę.

§ 2

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady dokonywania rezerwacji, anulowania rezerwacji, sposobów i terminów płatności za rezerwację, potwierdzania dokonania rezerwacji oraz reklamacji w obiekcie Rezydencja Zielony Ogród w Zabrzu.

§ 3

REZERWACJA

 1. Rezerwacja dokonywana jest mailowo (recepcja@zielonyogrod-zabrze.pl) lub telefonicznie (322756333)

 2. Po dokonaniu rezerwacji mailowej Usługodawca prześle Potwierdzenie Rezerwacji na wskazany przez Usługobiorcę adres e-mail wraz z określeniem ceny pobytu.

 3. Jednostką płatniczą jest złoty polski (PLN).

 4. W przypadku płatności przelewem wszelkie opłaty za jego dokonanie ponosi Usługobiorca.

§ 4

PŁATNOŚCI

 1. Metody płatności dostępne w Rezydencji Zielony Ogród w Zabrzu to: gotówka, karta płatnicza, przedpłata przelewem

 2. Płatność dokonywana jest w momencie check-outu gościa. W przypadku wartości pobytu powyżej 1000 zł brutto Usługodawca może oczekiwać płatności w chwili rozpoczęcia pobytu lub bieżącej spłaty należności w trakcie jego trwania

 3. Zmiana rezerwacji lub anulacja możliwa jest do godziny 18:00 w dniu przyjazdu. Jeżeli anulacja lub zmiana rezerwacji nastąpi po ww. godzinie, hotel obciąży Usługobiorcę w wysokości 100% opłaty za pierwszą dobę.

  Jeżeli z tytułu anulowania rezerwacji Usługobiorcy przysługuje zwrot środków, nastąpi to w sposób odpowiadający dokonanej płatności w terminie 7 dni.

§ 5

ANULOWANIE I ZMIANY REZERWACJI

 1. W celu anulowania dokonanej rezerwacji należy skontaktować się z recepcją hotelową mailowo lub telefonicznie.

 2. W przypadku zastrzeżenia w ofercie możliwości bezpłatnego anulowania rezerwacji lub zmiany rezerwacji, taka anulacja lub zmiana rezerwacji możliwa jest do godziny 18:00 w dniu przyjazdu. Jeżeli anulacja lub zmiana rezerwacji nastąpi po ww. godzinie, hotel obciąży Usługobiorcę w wysokości 100% opłaty za pierwszą dobę.

 3. Jeżeli z tytułu anulowania rezerwacji Usługobiorcy przysługuje zwrot środków, nastąpi to w sposób odpowiadający dokonanej płatności w terminie 7 dni.

§ 6

REKLAMACJE

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące pobytu w Hotelu powinny być kierowane do Hotelu na adres: recepcja@zielonyogrod-zabrze.pl

 2. Reklamację można wnieść w terminie 14 dni licząc od dnia, w którym usługa była wykonana lub miała być wykonana.

§7

DANE OSOBOWE

 1. Poprzez dokonanie przez Usługobiorcę  rezerwacji, Usługobiorca i/lub Gość wyrażają zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych Rezydencji Zielony Ogród.

 2. Przedmiotowe dane będą przetwarzane wyłącznie w celu pełnej realizacji rezerwacji zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.

 3. W przypadkach i na zasadach określonych w ustawie z dnia 29.08.1997 roku ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.), Usługobiorca i/lub Gość mają prawo żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem prawa albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

 4. Usługodawca nie będzie wykorzystywał danych osobowych do celów innych niż świadczenie usługi hotelowej.

§8

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Zaznaczenie opcji „Zapoznałem się i akceptuję: Regulamin rezerwacji w obiekcie „Rezydencja Zielony Ogród w Zabrzu” oznacza, iż Usługobiorca zapoznał się z Regulaminem rezerwacji, rozumie jego postanowienia, wyraża zgodę na warunki w nim umieszczone oraz akceptuje warunki wybranej oferty. Brak takiej akceptacji spowoduje brak możliwości dokonania rezerwacji online.

© Zielony Ogród | Created by 4MORE Creative