Select Page

Zapis na Newsletter

Odbierz kupon rabatowy

Zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz jednorazowy kupon rabatowy o wartości 10% do wykorzystania w naszej restauracji.

Tradycyjne smaki w środku miasta

Własny wyrób wedlin

Restauracja Zielony Ogród w Zabrzu oferuje wszystkim gościom wędliny własnej produkcji oraz świeżo wędzone ryby z naturalnej, opalanej drewnem liściastym wędzarni.

Lokalni dostawcy

Szef kuchni wszystkie dania przyrządza na bazie świeżych surowców z lokalnych gospodarstw. Dzięki temu jesteśmy pewni wysokiej jakości i wyjątkowości smaków.

Wyróżnienie Best Restaurant

Niezwykła atmosfera restauracji oraz smaki naszych dań zostały wyróżnione w plebiscycie na 100 najlepszych polskich restauracji.

AKTUALNOŚCI

Godziny i dni pracy restauracji

Z uwagi na liczne rezerwacje indywidualne oraz przyjęcia w Zielonym Ogrodzie, prosimy o sprawdzanie aktualnych godzin i dni naszej pracy.

Szef Kuchni Poleca

Poza stałymi elementami naszej karty dań Szef Kuchni w każdym miesiącu tworzy tematyczne dania specjalne! Sprawdź!

8 SZTELONGÓW

Spotkanie degustacyjne z kuchnią śląską, czyli 8 pozycji kulinarnych które musisz poznać będąc na Śląsku!

Restauracja Zielony Ogród w Zabrzu prowadzona jest z zamiłowania do dobrej kuchni. Własne wędliny, lokalni dostawcy oraz pasja gotowania gwarantują wysoką jakość i zadowolenie gości.

Jako jedyni w Zabrzu dysponujemy prawdziwym, opalanym drewnem kamiennym piecem, który nadaje pizzy niepowtarzalny włoski smak. Zielony Ogród to idealne miejsce zarówno na romantyczny wieczór przy blasku świec i lampce wina, jak i na spotkania rodzinne oraz inne uroczystości.

 

 

 

© Zielony Ogród | Created by 4MORE Creative